Objednávka časopisov

Výbor ZO oznamuje svojím členom že sa blíži termín objednávky časopisov Včelár a Včelárství  .Zmenila sa cena na celý rok 20€  pri hromadnej objednávke a 23€ pri individuálnej objednávke  to ste už asi zistili prečítaní posledného čísla. Ty ktorí odoberali časopis minulý rok ak sa rozhodnú že ho nebudú odoberať nech čím skôr oznámia predsedovi  na email  vcelarivranov@gmail.com  tak isto sa to týka aj časopisu Včelarství .Kto sa rozhodne že bude odoberať časopis tak ako doteraz a mám jeho  platnú emailovú adresu nemusí nič posielať automatický  pokračuje v odbere . Kto ma novú emailovú adresu  nech mi ju zašle na horeuvedený email. Povinná emailová adresa je pre tých ktorý chcú odoberať časopisy v elektronickej forme .

 Všetky nové objednávky ,akékoľvek zmeny u odberu časopisu Včelár ,Včelarství a hlavne Dymák aj s údajmi : Priezvisko ,meno, ulica č. domu, poštové  smerové číslo  bydlisko posielajte  predsedovi na email vcelarivranov@gmail.com  do 25.11.2022. po tomto termíne sa nebude dať urobiť hromadná objednávka.

  • časopis si môžete predplatiť v papierovej aj v elektronickej forme,
  • časopis bude mať o osem strán viac, a bude v ňom aj obľúbený Včelárik pre mladých včelárov,
  • predplatitelia, ktorí si objednajú ročné predplatné časopisu Včelár dostanú k nemu ako

darček stolový kalendár na rok 2023.

Hromadné ročné predplatné odborného časopisu Včelár je cenovo zvýhodnené pre členov SZV, ktorí si ho objednávajú vo svojej ZO SZV alebo KČ SZV.

Predplatitelia tak od roku 2023 majú možnosť si vybrať formu, ktorou chcú časopis dostávať a je potrebné ju uviesť aj v objednávkovom formulári

 Elektronický časopis môžete mať vždy po ruke v mobile, tablete alebo počítači.

 Včelár (papierová forma)Včelár (elektronická forma)Včelár (papierová + elektronická forma)Včelařství (papierová forma CZ)
Hromadné objednávky pre členov SZV (objednávku vykonáva ZO SZV/ KČ SZV)20,00 €20,00 €30,00 €20,00 €
Individuálne objednávky23,00 €23,00 €36,00 €20,00 €

Ceny sú uvedené vrátane DPH.

  • Odborné včelárske preklady už nebudú po informácii z ČR v roku 2023 vydávané majú sa dopĺňať do časopisu Včelárství.

Predsedovia alebo tajomníci ZO SZV, KČ SZV vykonajú objednávku zaslaním vyplneného objednávkového formuláru do konca novembra 2022.

Časopis Včelár tlačíme podľa počtu prijatých objednávok, prvé číslo už v decembri, preto predplatné na celý rok prijímame v novembri.

Individuálni záujemcovia budú môcť vykonať objednávku časopisov od polovice novembra online formou na stránke www.vcelari.sk

Pre členov, ktorí budú odoberať elektronické a kombinované predplatné je uvedenie emailu

 povinné, z dôvodu zaslania prihlasovacích údajov na prístup k elektronickej verzii časopisu. Pre členov, ktorí budú odoberať len tlačenú verziu včelára umožní uvedenie emailu získať prístup k množstvo online obsahu a budú mať možnosť získať ďalšie výhody.

Pri objednávkach po uvedenom termíne negarantujeme splnenie termínu dodávky časopisu v plnom rozsahu.

  • ZO SZV nezabezpečuje objednávky a distribúciu časopisov Moderní včelař, Slovenský včelár, Objednávky si vykonávajú včelári individuálne.

 Mame v pláne aj hromadnú objednávku časopisu DYMÁK jeho ceny sú :

 Cena ročného predplatného v elektronickej forme je pre rok 2023 ………30 eur.

Cena ročného predplatného pre rok 2023 v papierovej forme je…………36 eur.
Pri kombinácii papierové + elektronické predplatné je cena pre rok 2023 ….. 40 eur.

Každý predplatiteľ časopisu dostane od nás darček v podobe stolového včelárskeho kalendára pre rok 2023.

Všetky nové objednávky  časopisu Včelár ,Včelarství a  Dymák aj s údajmi : Priezvisko ,meno, ulica č. domu, poštové  smerové číslo  bydlisko posielajte  aj na email vcelarivranov@gmail.com   do 25.11.2022.

 Jozef Tomčák

predseda ZO